2026 BARLETTA A22UC

Sold
2026 BARLETTA A22UC
Location:Sales + Showroom
Description
Hot Selling Triple Tube!! Details Include:
Winter White Panels w/Gray Moonstone Accent
Tempest Gray Furniture
Blackout Rail Package
Power Bimini
Ski Tow Bar
JBL BT Audio
Lowrance Depth Finder
Docking Lights
Mercury 150 HP 4S
No Trailer Included In Price
Specifications
| Manufacturer | BARLETTA |
| Model | A22UC |
| Year | 2026 |
| Condition | New |
| Stock Number | 11467 |
| Availability | In Stock |
| Vehicle Type | Boat |
| LOA (Length) | 21 ft 10 in |
| Beam (Width) | 8 ft 6 in |
| Propulsion Type | Powered |
| Engine Power | 150 HP |
| Dry Weight | 2720 lbs |
| Hull Material | Triple Tube |
| VIN | BDF28869C626 |
| Odometer | 0 |
| Engine | Mercury 150 HP 4S |
| Propulsion | Single Outboard |
| Max Persons | 12 |
| Fuel Capacity | 50 gal |














