2026 Bennington 24 MSB

2026 Bennington 24 MSB
Location:Sales + Showroom
or
Call 641-357-0127
Description
New M-Series Model And Loaded With Options! Details Include:
Metallic White Panels w/Satin Black Accent
Black Sport Furniture w/Arctic White Accent
Blackout Luxe Package
7" Vivid UX Touchscreen Helm Display
7" Vivid Digital Vessel Control
Raised Helm
Power Bimini
Ski Tow Bar
In Floor Storage
Rockford Fosgate BT Stereo w/Lighted Speakers
Toekick & Lumbar Lighting
Battery Switch
SPS Performance Toon Package
Mercury 200 HP 4S w/Mercury Power Steering
Vantage Pontoon Wrap & Guard Included In Price
Specifications
| Manufacturer | Bennington |
| Model | 24 MSB |
| Year | 2026 |
| Condition | New |
| Stock Number | 11372 |
| Availability | In Stock |
| Vehicle Type | Boat |
| LOA (Length) | 26 ft 3 in |
| Beam (Width) | 8 ft 6 in |
| Propulsion Type | Powered |
| Engine Power | 200 HP |
| Dry Weight | 3789 lbs |
| Hull Material | Triple Tube |
| VIN | ETWS7258G526 |
| Odometer | 0 |
| Engine | Mercury 200 HP 4S (Cold Fusion) |
| Propulsion | Single Outboard |
| Fuel Capacity | 33 gal |


















