2025 BARLETTA C24M

Sold
2025 BARLETTA C24M
$90,758
Retail Price $114,728 | Savings $23,970
Location:Sales + Showroom
Description
Popular New Meridian Lounge Seating!! Details Include:
Champagne Panels
Marquesan Gray Furniture w/Charcoal Accent
Blackout Package
Raised Helm
Power Bimini
Ski Tow Bar
In Floor Storage
RGB Lighting
Lowrance Hook 5
NEW JBL Audio
Dock Lights
Mercury 200 HP 4S w/Power Assist Steering
Vantage Pontoon Wrap & Guard Included In Price
Specifications
| Manufacturer | BARLETTA |
| Model | C24M |
| Year | 2025 |
| Condition | New |
| Stock Number | 11325 |
| Availability | Sold |
| Vehicle Type | Boat |
| LOA (Length) | 25 ft 2 in |
| Beam (Width) | 8 ft 6 in |
| Propulsion Type | Powered |
| Engine Power | 200 HP |
| Dry Weight | 3194 lbs |
| Hull Material | Triple Tube |
| VIN | BDF25492E525 |
| Odometer | 0 |
| Engine | Mercury 200 HP 4S |
| Propulsion | Single Outboard |
| Max Persons | 13 |
| Fuel Capacity | 50 gal |


















