2021 Tracker® Boats REGENCY 250 DL

2021 Tracker® Boats REGENCY 250 DL
$64,995
Location:Sales + Showroom
or
Call 641-357-0127
Description
Clean Local Trade With Lots Of Power!! Details Include:
Charcoal Metallic Panels
Platinum Interior
Blackout Rails
Black Metallic Toons
Raised Helm
Ski Pylon
Bimini
Lowrance Depth/Fish Finder
Kicker Stereo w/Rear Remote
Ski Locker
Table
Docking Lights
14 Capacity
Mercury Verado 350 HP
Tandem Axle Trailer Included In Price
Specifications
| Manufacturer | Tracker® Boats |
| Model | REGENCY 250 DL |
| Year | 2021 |
| Condition | Used |
| Stock Number | 11481 |
| Availability | In Stock |
| Vehicle Type | Boat |
| LOA (Length) | 27 ft 5 in |
| Beam (Width) | 8 ft 6 in |
| Propulsion Type | Powered |
| Engine Power | 350 HP |
| Engine Hours | 171 |
| Dry Weight | 3435 lbs |
| VIN | BUJ31442D021 |
| Odometer | 0 |
| Engine | Mercury Verado 350 HP |
| Propulsion | Single Outboard |
| Max Persons | 14 |
| Fuel Capacity | 52 gal |

















