2010 Premier 225 SUNSATION LTD
Sale Pending

2010 Premier 225 SUNSATION LTD
$23,995
Location:Sales + Showroom
or
Call 641-357-0127
Description
Nice Local 2-Owner Trade! Details Include:Black Panels w/Tan StripeCream Interior w/Black AccentRaised HelmPower BiminiIn Floor StorageTableUpgraded Flexsteel Captain's ChairsOttomanDepth Finder14 CapacityPTX Tube PackageSki Tow BarMercury 150 HP OptiMaxNo Trailer Included In Price
Specifications
| Manufacturer | Premier |
| Model | 225 SUNSATION LTD |
| Year | 2010 |
| Condition | Used |
| Stock Number | 11399 |
| Availability | In Stock |
| Vehicle Type | Boat |
| LOA (Length) | 22 ft 6 in |
| Beam (Width) | 8 ft 6 in |
| Propulsion Type | Powered |
| Engine Power | 150 HP |
| Engine Hours | 864 |
| Dry Weight | 2850 lbs |
| VIN | PMY45464F910 |
| Odometer | 0 |
| Engine | Mercury 150 HP OptiMax |
| Propulsion | Single Outboard |
| Max Persons | 14 |
| Fuel Capacity | 25 gal |












