2024 Finseeker 210 FS

2024 Finseeker 210 FS
$84,995
Retail Price $110,626 | Savings $25,631
Location:Sales + Showroom
or
Call 641-357-0127
Description
BLOWOUT PRICE!! The Finseeker Center Counsel Is Here!! Details Include:
Moonstone w/Sterling Accent
Soft Grey Interior w/Moonstone Accent
Powder Coated T-Top w/Canvas Top & 4 Stainless Steel Rod Holders
Twin 9" Garmin Touchscreens w/LAKEVU
Wet Sounds Audio
Helm Mount Compass
Fender Clips (4)
70qt IGLOO Cooler w/Slider Access Under Helm
Rear Aerated Bait Well
Enclosed Head w/Porta Potti & Opening Port Light
Soft Touch Mat At Swim Platform
Stern Hand Held Shower
Redline Tandem Axle Aluminum Trailer Included In Price
Specifications
| Manufacturer | Finseeker |
| Model | 210 FS |
| Year | 2024 |
| Condition | New |
| Stock Number | 10839 |
| Availability | In Stock |
| Vehicle Type | Boat |
| LOA (Length) | 22 ft 6 in |
| Beam (Width) | 8 ft 6 in |
| Propulsion Type | Powered |
| Engine Power | 225 HP |
| Dry Weight | 4295 lbs |
| VIN | KIS89772F324 |
| Engine | Mercury 225 HP 4S |
| Propulsion | Single Outboard |
| Max Persons | 9 |
| Fuel Capacity | 71 gal |

















