2007 Cobalt Boats 222 BR

2007 Cobalt Boats 222 BR
$29,995
Location:Sales + Showroom
or
Call 641-357-0127
Description
Great Size And Smooth On The Water! Details Include:
Ebony Hull Side w/Yellow Accent Stripe
Sand Interior
Bimini
Bow & Cockpit Covers
Docking Lights
Premium Sound w/Transom Remote
Wood Dash Trim Package
Tandem Axle Trailer Included In Price
Specifications
| Manufacturer | Cobalt Boats |
| Model | 222 BR |
| Year | 2007 |
| Condition | Used |
| Stock Number | 11464 |
| Availability | In Stock |
| Vehicle Type | Boat |
| LOA (Length) | 24 ft 1 in |
| Beam (Width) | 8 ft 6 in |
| Propulsion Type | Powered |
| Engine Power | 320 HP |
| Engine Hours | 1057 |
| Dry Weight | 4165 lbs |
| VIN | FGE11025G607 |
| Odometer | 0 |
| Engine | Volvo Penta 5.7L GXi DP |
| Propulsion | Single I/O |
| Color | Ebony/Yellow |
| Interior Color | Sand |
| Max Persons | 12 |
| Fuel Capacity | 50 gal |


















