2007 LEISURE 2023 ISLAND

2007 LEISURE 2023 ISLAND
$12,995
Location:Sales + Showroom
or
Call 641-357-0127
Description
NIce Little Pontoon On A Trailer! Details Include:
Bimini
Table
Lowrance Depth Finder
Bow Fishing Chairs
Yamaha 50 HP 4-Stroke
Single Axle Yacht Club Trailer Included In Price
Specifications
| Manufacturer | LEISURE |
| Model | 2023 ISLAND |
| Year | 2007 |
| Condition | Used |
| Stock Number | 11483 |
| Availability | In Stock |
| Vehicle Type | Boat |
| LOA (Length) | 20 ft 5 in |
| Beam (Width) | 8 ft 6 in |
| Propulsion Type | Powered |
| Engine Power | 50 HP |
| Dry Weight | 1200 lbs |
| VIN | PMY59334F607 |
| Odometer | 0 |
| Engine | Yamaha 50 HP 4S |
| Propulsion | Single Outboard |
| Number of Pontoons | 2 |
| Max Persons | 10 |
| Fuel Capacity | 20 gal |














