2003 Bennington 2275 LX

2003 Bennington 2275 LX
$12,995
Location:Sales + Showroom
or
Call 641-357-0127
Description
Great Starter Pontoon And Runs Great! Details Include:
Bimini
Cover
Ski Tow Bar
Docking Lights
Table
Depth Finder
Cup Holders
11 Capacity
Mercury 90 HP 4S
No Trailer Included In Price
Specifications
| Manufacturer | Bennington |
| Model | 2275 LX |
| Year | 2003 |
| Condition | Used |
| Stock Number | 11368 |
| Availability | In Stock |
| Vehicle Type | Boat |
| LOA (Length) | 22 ft 6 in |
| Beam (Width) | 8 ft 6 in |
| Propulsion Type | Powered |
| Engine Power | 90 HP |
| Dry Weight | 1900 lbs |
| VIN | ETW21400J203 |
| Odometer | 0 |
| Engine | Mercury 90 HP 4S |
| Propulsion | Single Outboard |
| Max Persons | 11 |
| Fuel Capacity | 25 gal |














