2010 Cobalt Boats 210 BR

2010 Cobalt Boats 210 BR
$24,995
Location:Sales + Showroom
or
Call 641-357-0127
Specifications
| Manufacturer | Cobalt Boats |
| Model | 210 BR |
| Year | 2010 |
| Condition | Used |
| Stock Number | 11472 |
| Availability | In Stock |
| Vehicle Type | Boat |
| LOA (Length) | 20 ft 4 in |
| Beam (Width) | 8 ft 6 in |
| Propulsion Type | Powered |
| Engine Power | 270 HP |
| Engine Hours | 426 |
| Dry Weight | 3850 lbs |
| VIN | FGE21019I910 |
| Odometer | 0 |
| Engine | VOLVO 5.0 GXI DP |
| Color | Navy |
| Interior Color | Terra |
| Max Persons | 12 |
| Fuel Capacity | 40 gal |
