2000 Bayliner 1950 CAPRI

2000 Bayliner 1950 CAPRI
$3,995
Location:Sales + Showroom
or
Call 641-357-0127
Description
Clean used boat
Bow & Cockpit Covers
Convertible Top
Ski Locker
7 Capacity
Price includes single axle trailer
Specifications
| Manufacturer | Bayliner |
| Model | 1950 CAPRI |
| Year | 2000 |
| Condition | Used |
| Stock Number | 11402 |
| Availability | In Stock |
| Vehicle Type | Boat |
| LOA (Length) | 19 ft 5 in |
| Beam (Width) | 7 ft 6 in |
| Dry Weight | 2075 lbs |
| VIN | USHA90CLG900 |
| Odometer | 0 |
| Engine | Mercruiser 3.0L |
| Propulsion | Single I/O |
| Max Persons | 7 |
| Fuel Capacity | 32 gal |











