2022 BARLETTA C24UC

No longer available
2022 BARLETTA C24UC
$74,995
Location:Sales + Showroom
Description
**CONSIGNMENT BOAT** Only 12 Hours!!
One Owner Bought Here New With Trailer! Details Include:
Matte Black w/Champagne Accent
Carmella Tan Interior
Power Bimini
Ski Tow Bar
In-Floor Storage
BT Stereo w/Six Speakers
Lowrance Depth/Fish Finder
RGB Lights
Docking Lights
Lilli Pad Diving Board
14 Capacity
Vantage Pontoon Wrap & Guard
Tandem Axle Yacht Club Trailer Included In Price
Specifications
| Manufacturer | BARLETTA |
| Model | C24UC |
| Year | 2022 |
| Condition | Used |
| Stock Number | GARDNER |
| Availability | In Stock |
| Vehicle Type | Boat |
| LOA (Length) | 25 ft 2 in |
| Beam (Width) | 8 ft 6 in |
| Propulsion Type | Powered |
| Engine Power | 200 HP |
| Engine Hours | 12 |
| Dry Weight | 3435 lbs |
| Hull Material | Triple Tube |
| VIN | BDF10595D222 |
| Odometer | 0 |
| Engine | Mercury 200 HP |
| Propulsion | Single Outboard |
| Max Persons | 14 |
| Fuel Capacity | 45 gal |



















